Купання новонародженого - важливий елемент загартовування, гігієнічного виховання та емоційного контакту з батьками.
Чи можна купати дитину до відпадання пуповини? Як часто купати немовля? Чи потрібно кип'ятити воду? Скільки часу мають тривати водні процедури? Яка температура води буде оптимальною?
Усі деталі – у даному матеріалі.
Коли у домі з'являються діти - це, безперечно, велика радість і насолода але, крім того, велика відповідальність і тому виникає багато запитань і проблем.
Одне із важливих запитань - як правильно збивати температуру, якщо вона з'являється? Будемо розбиратися в даній проблемі.
Перш за все треба розуміти як це не треба робити:
Одним зі способів запобігти передачі вірусу SARS-CoV-2 є самоізоляція.
Міжнародні рекомендації радять самоізолюватися людям, які мають симптоми гострої респіраторної інфекції, повернулися з країн, де зафіксовано велику кількість випадків коронавірусної хвороби, або ж коли вони мають позитивний тест на наявність вірусу при цьому не мають симптомів або відчувають лише легкі симптоми.
Почалася пізня осінь, а це означає, що нас чекають дощі, похолодання, а відтак підвищення вологості, сльота та, на жаль, застуди, які дуже люблять саме таку погоду.
Звісно, кожен лікується по-своєму, але для багатьох чай з малиною – у вигляді варення, сирою чи перетертою з цукром – це один з традиційних способів лікування та профілактики застуди. Проте не завжди її застосовують правильно.
Розповідаємо, на що звернути увагу, коли відкриватимете баночку бабусиної малини.
Деякі проблеми зі здоров'ям ми помічаємо відразу і самостійно, про інші можемо дізнатися тільки від близьких людей. Наприклад, в цю категорію потрапляє і зубовний скрегіт уві сні або бруксизм - саме так називається дане явище. Часто люди навіть і не здогадуються, що їм властива така проблема.
Отже спробуємо розібратися, що викликає бруксизм і чи шкідлий він для здоров'я та чи варто з цим боротися, чи зубовний скрегіт неприємний виключно для слуху людей, що нас оточують.
Якщо ви - алергік, то швидше за все чекаєте весну та літо не з натхненням, а з жахом, що знову доведеться боротися з набряком, нежиттю, почервоніння і свербінням ... На вулицю - краще не виходити. І в той час, коли всі запасаються вітаміном Д на сонечку, ви запасаєтеся терпінням. Щоб вам було легше пережити цей період, ми підготували для вас матеріал про те, що таке алергія і "з чим її їдять". Навіть якщо ви - не алергік, в цьому матеріалі ви дізнаєтеся про профілактику алергії. Як то кажуть, береженого Бог береже.
В окремих випадках користуюся цим сайтом щоб уточнити дозування деяких ліків, адже інструкції не завжди під рукою, а все пам'ятати самі розумієте ...
Потрібний сайт. Мало де є інструкції по застосуванню та побічних діях, в більшості назва та дозування ліків представлені - а тут про ліки все є
Завжди актуальна інформація про ліки та препарати, навіть стрічка новин тематично підібрана. Із задоволенням користуюся і Вам раджу
з описом складу, фармакологічних властивостей, доз та сфер застосування і використання лікарських препаратів, як за призначенням так і без
препаратів взяті з офіційних зареєстрованих джерел із протипоказаннями, дозуванням, фармакологічними особливостями та побічною дією
України та світових виробників ліків, медичних препаратів, вакцинації, пандемій та огляди тенденцій і напрямів розвитку галузі та сучасної науки