Версія для друку

ПУМПАН®

Інструкція по застосуванню

Виробник, країна: Ріхард Біттнер АГ, Австрія

Міжнародна непатентована назва:

АТ код:

Форма випуску: Таблетки № 12, № 24 (12х2), № 36 (12х3), № 48 (12х4)

Діючі речовини: 1 таблетка містить: Crataegus D1 74,8 мг, Arnica D6 37,2 мг, Kalium carbonicum D6 37,2 мг, Digitalis D12 37,2 мг, Convallaria D12 37,2 мг

Допоміжні речовини: Лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат

Фармакотерапевтична група: Гомеопатичні засоби

Показання: У комплексній терапії хронічної ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, дистрофічних змін міокарда, порушень серцевого ритму, хронічної серцевої недостатності.
Нейроциркуляторна дистонія за кардіальним або змішаним типом.

Умови відпуску: без рецепта

Терміни зберігання: 5 р

Номер реєстраційного посвідчення: UA/10049/01/01

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату 

ПУМПАНÒ

(PUMPAN)

 

 

Cклад лікарського засобу:

діюча речовина: 1 таблетка містить: Crataegus D1 74,8 мг, Arnica D6 37,2 мг, Kalium        carbonicum D6 37,2 мг, Digitalis  D12 37,2 мг, Convallaria  D12 37,2 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.

 

Лікарська форма. Таблетки.

Круглі плоскі таблетки майже білого кольору з ледь оранжевим відтінком, з можливими вкрапленнями, з розподільною рискою.

 

Назва і місцезнаходження виробника. 

Ріхард Біттнер АГ

Оссіахерштрассе 7, А-9560 Фельдкірхен, Австрія.

 

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

 

Препарат покращує кровообіг, обмінні процеси та живлення серцевого м’яза, підвищує ефективність та економічність роботи серця, сприяє покращанню скорочувальної та насосної функції міокарда. Покращує показники ліпідного обміну без додаткового застосування гіполіпідемічних препаратів. Сприяє нормалізації підвищеного артеріального тиску, зміцнює стінки судин і чинить антисклеротичну, протиаритмічну дію. Покращує реологічні властивості крові.

У комплексному лікуванні Пумпан® знижує частоту та інтенсивність нападів стенокардії, зміцнює серцево-судинну систему, підвищує стійкість серця до фізичного та психоемоційного навантаження, запобігає подальшому розвитку та загостренню хвороби серця. Зменшує потребу та дозволяє скоротити прийом або дози інших серцево-судинних препаратів. 

Покращує якість життя та адаптаційні можливості осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання.

 

Показання для застосування. У комплексній терапії хронічної ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, дистрофічних змін міокарда, порушень серцевого ритму, хронічної серцевої недостатності.

Нейроциркуляторна дистонія за кардіальним або змішаним типом.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компонента препарату.

 

Особливі застереження.

Лікарська форма таблетки містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції  замість таблеток Пумпан® потрібно застосовувати препарат у формі крапель.

 

Оскільки Пумпан® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки, що не призводить до зниження ефективності препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Інформація щодо будь-якого ризику для плода та дитини від застосування препарату під час вагітності або годування груддю дотепер не зареєстрована. Препарат можна застосовувати у період вагітності або годування груддю у випадках, коли очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними та механічними засобами. 

Діти. Досвід  застосування препарату  дітям  до 5 років відсутній.

 

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти старше 12 років: по 1 таблетці;

діти 5 -12 років: по ½ таблетки.

Приймати 2 рази на день протягом 2-3 місяців.

При стабілізації стану можливий перехід на 1-разовий прийом (підтримуюча доза).

 

Для досягнення максимального ефекту препарат Пумпан® рекомендується приймати в проміжках між вживанням їжі (за 30 хв. до або через годину після їди). Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розсмоктування.

На початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого послаблення симптомів, рекомендований прийом препарату протягом перших двох днів 4 рази на день, після чого перейти на стандартний режим прийому 2 рази на день.

 

Передозування. Випадки передозування не виявлені.

 

Побічні ефекти. У виняткових випадках, у осіб з гіперчутливістю на будь-який компонент препарату, можливі алергічні реакції.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Клінічно значуща взаємодія препарату Пумпан® з іншими лікарськими засобами не встановлена. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.

При одночасному застосуванні препарату Пумпан® з іншими серцево-судинними лікарськими засобами, доза препаратів базисної терапії може бути зменшена, але тільки під наглядом лікаря.

 

Термін придатності. 5 років.

 

Умови зберігання. Зберігати в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

 

Упаковка. По 12 таблеток у блістері; по 1 або 2, або 3, або 4 блістери в картонній упаковці.

 

Категорія

Додаткова інформація

  • Title: - інструкція, показання, протипоказання, виробник, лікарська форма, побічні дії, передозування, склад лікарського препарату