Версія для друку

АНТИФРОНТ

Інструкція по застосуванню

Виробник, країна: АТ "Береш Фарма", Угорщина

Міжнародна непатентована назва:

АТ код: N07XX

Форма випуску: Краплі оральні, розчин по 30 мл у флаконах-крапельницях №1

Діючі речовини: 1 мл препарату містить: спиртовий екстракт із суміші лікарських рослин (1:9,75): імбиру кореневища - 40 мг, солодки кореня - 20 мг, меліси листя - 20 мг, чаю зеленого листя - 15 мг, куркуми кореневища - 5 мг

Допоміжні речовини: Спирт етиловий 60% до 100 мл

Фармакотерапевтична група: Препарати, які тонізують центральну нервову систему

Показання: Краплі Антифронт рекомендуються для попередження і полегшення таким симптомам як, сонливість, запаморочення, коливання кров’яного тиску, нудота, слабкість, головний біль, мігренєподібні стани, зниження концентрації уваги, загальне погане самопочуття, біль у суглобах, що виникають при зміні погодних і кліматичних умов (при проходженні метеорологічного фронту), внаслідок зміни місця перебування, а також при закачуванні, перепадах тиску під час поїздок на різних видах транспорту, вегетативні порушення.

Умови відпуску: без рецепта

Терміни зберігання:

Номер реєстраційного посвідчення: UA/9949/01/01

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування|вживанню| препарату

АНТИФРОНТ

(ANTIFRONT)

 

 

Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 1 мл крапель розчину містить: спиртовий екстракт із суміші лікарських рослин (1: 9,75): імбиру кореневища – 40 мг, солодки кореня – 20 мг,  меліси  листя – 20 мг,   чаю зеленого листя – 15 мг, куркуми кореневища – 5 мг;

допоміжні речовини: спирт етиловий 60 %.

 

Лікарська форма. Краплі оральні, розчин.

 

Ароматний, прозорий або злегка мутнуватий або опалесцентний спиртовий розчин коричневато-жовтого кольору.

 

Назва і місцезнаходження виробника. АТ “Береш Фарма”, Н-1037, Угорщина,

м. Будапешт, вул. Міковіні, буд. 2-4.

 

Фармакотерапевтична група. Засоби, що діють на нервову систему.

Код АТС N07Х Х10.

Антифронт − фітотерапевтичний засіб для запобігання і лікування метеотропних реакцій та  вегетативних порушень.

Препарат містить екстракти коренів імбиру, солодки, куркуми, екстракти листя меліси і листя зеленого чаю.

Корінь імбиру містить алкалоїд – зингіберин. Завдяки антагоністичному впливу на допамін та серотонін стимулює моторику шлунково-кишкового тракту, запобігає розвитку нудоти, блюванню. Присутні у корені солодки сполуки з тритерпеновою будовою чинять протизапальну і спазмолітичну дію. Екстракт листя меліси має седативні і спазмолітичні властивості, запобігає й полегшує головний біль (мігрень). Екстракт листя зеленого чаю містить 5–N-етилглутамінову кислоту, що зменшує спазми і доповнює ефекти кофеїну і теофіліну, чинить стимулюючу дію, сприяє поліпшенню концентрації уваги, чинить м'яку спазмолітичну дію. Екстракт кореня куркуми, що містить активний алкалоїд куркумін, інгібує агрегацію тромбоцитів, діє як спазмолітик, має седативні властивості, знімає нудоту, поліпшує травлення, перешкоджає розвитку мігрені, посилює концентрацію уваги, зменшує біль у суглобах.

 

 

Показання для застосування. Краплі Антифронт рекомендуються для попередження і полегшення таких симптомів, як сонливість, запаморочення, коливання артеріального тиску, нудота, головний біль, зниження концентрації уваги, загальне погане самопочуття, біль у суглобах, що виникають при зміні погодних умов (при проходженні метеорологічного фронту), внаслідок зміни місця перебування.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Захворювання, що супроводжуються порушеннями жовчовиділення (наприклад, камені в жовчному міхурі), а також у ході лікування від алкоголізму. Період вагітності та годування груддю. Дитячий вік до 12 років.

 

Особливі застереження. Необхідно враховувати, що препарат містить 60 % спирту етилового. Звичайно одна доза (10, 15 крапель) містить 0,12 г/0,17 г спирту етилового.

Перед прийомом флакон добре збовтати. Іноді спостерігається слабке помутніння розчину, опалесценція. Це не впливає на якість препарату. 

 

Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності та годування груддю препарат протипоказаний.

 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. При застосуванні у рекомендованих дозах негативного впливу не спостерігається.

 

Діти. Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

 

 

Спосіб застосування|вживання| та дози. Препарат рекомендується приймати при захитуванні в дорозі (безпосередньо перед поїздкою) або при перших симптомах погіршення самопочуття, перед зміною погодних умов, перед та при проходженні метеорологічного фронту.

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 10-15 крапель, попередньо розчинивши у  ½ склянці води або на шматочку цукру не більше 6 разів на день, бажано під час їжі. За необхідності краплі можна приймати кожні 30 хв, але не більше 6 разів на день.

Препарат застосовують до повного зникнення скарг.

 

Передозування. При дотриманні рекомендацій для застосування препарату передозування не виникає.

 

 

Побічні ефекти. Не виявлені. Але в деяких випадках, у разі індивідуальної підвищеної чутливості до компонентів препарату, можливі алергічні реакції.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не рекомендується одночасне застосування препарату з ліками, несумісними із вживанням алкоголю.

 

Термін придатності. 3 роки.

 

Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

 

Упаковка. По 30 мл у флаконі-крапельниці. По 1 флакону-крапельниці в картонній коробці.

 

Категорія

Додаткова інформація

  • Title: - інструкція, показання, протипоказання, виробник, лікарська форма, побічні дії, передозування, склад лікарського препарату